Systemy elektromagnetyczne

Niezależnie od tego, czy chodzi o zastosowania w przemyśle samochodowym, rozwiązania przemysłowe, czy też w sektorze konsumenckim, linia produktów HARTING Automotive w zakresie systemów elektromagnetycznych oferuje szeroki wachlarz zindywidualizowanych rozwiązań w dziedzinie elektromagnetyki. Niezależnie od tego, czy chodzi o małe, czy duże serie produkcyjne: zapewniamy bezproblemową, profesjonalną obsługę procesu od pierwszego zapytania ofertowego do fazy produkcji seryjnej. Uzyskane w ten sposób wysokiej jakości produkty są dostarczane do klientów na całym świecie.

Z myślą o elektromagnesie dla Ciebie

Od pierwszego zapytania ofertowego aż po produkcję seryjną. Nasze zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne specjalizuje się w produkcji siłowników elektromagnetycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów w branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

Rynki

Wiele firm z branży motoryzacyjnej i dostawców, jak również z wielu innych sektorów przemysłu, polega na wyjątkowej wydajności i niezawodności systemów elektromagnetycznych firmy HARTING Automotive.

Produkty

Systemy elektromagnetyczne firmy HARTING Automotive realizują funkcje separacji, podnoszenia, wyzwalania, blokowania i odblokowywania. Czynią to w sposób bezpieczny, niezawodny i wydajny w wielu różnych zastosowaniach w wymagających warunkach.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o systemach elektromagnetycznych firmy HARTING Automotive? Chętnie pomogę!