Nasza odpowiedzialność

"Bądźmy dobrymi protoplastami!"*

*Rafael Laguna de la Vera, dyrektor założyciel Agencji ds. Przełomowych Innowacji, 1964 - dziś

"Temat zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej jest dziś ważniejszy niż kiedykolwiek". Takie lub podobne zdanie mogłoby się znaleźć w każdym tekście o ochronie środowiska. Dowiedz się tutaj, dlaczego jest to część korporacyjnego DNA firmy HARTING od momentu jej założenia. 

W naszej rodzinnej firmie pytanie, które stoi za wszystkim, co robimy, to: Jaki długoterminowy wpływ będą miały nasze działania? Bo to, co robimy dziś, decyduje o tym, jak będzie wyglądał świat jutro.

Od lewej: Philip Harting, Margrit Harting, Maresa Harting-Hertz i Dietmar Harting

Decyduje o tym, jaki świat będą zamieszkiwać w przyszłości nasze dzieci i wnuki. Chcemy być dobrymi protoplastami. Dlatego "do wzrostu potrzebne są korzenie" oznacza dla nas więcej niż tylko spełnienie wymogów prawnych. Przede wszystkim potrzebujemy wewnętrznej motywacji i chęci dokonania zmiany - dla każdego z nas. Od drobiazgów w życiu codziennym po wielkie wizje przyszłości.

Jako firma rodzinna łączymy konsekwencję z chęcią wprowadzania innowacji oraz regionalną lojalność z kosmopolitycznym spojrzeniem. Dla nas oznacza to wzięcie odpowiedzialności za ludzi i środowisko. Nie tylko kształtujemy nadającą się do życia planetę dla naszych przyszłych pokoleń. Sprawiamy, że przyszłość jest możliwa!

Dietmar Harting
Członek zarządu, partner grupy technologicznej HARTING

Drobnymi krokami jesteśmy w stanie przenosić góry. Marie Harting już to wiedziała. Dzięki szczególnej dbałości o naturę ponad 75 lat temu znalazła na pustej działce czterolistną koniczynę. Zinterpretowała to jako znak, że Espelkamp powinno być domem ich rodziny i siedzibą firmy HARTING.

Growth needs roots – Sustainability and Social Responsibility at HARTING

Dla nas czterolistna koniczyna to nadal znak szczęścia, ale także znak, aby chronić i zachować całą różnorodność i wyjątkowość przyrody. Nasza koniczyna stworzona w przeszłości prowadzi nas również do naszych przyszłych działań. W ten sposób mały początek staje się czymś dużym i trwałym w przyszłości. 

A my niezmiennie mamy wielkie plany. Ale nasz sukces to nie szczęście, to wynik naszej wspólnej energii. U podstaw naszych działań leżą nasze wizje: "Chcemy kształtować przyszłość za pomocą technologii dla ludzi" oraz "Chcemy tworzyć wartości dla ludzi". Nasza koniczyna służy jako kompas, który kieruje wszystkie nasze działania w stronę przyszłości wartej życia.

Wynikają z tego cztery zasady, których przestrzegamy:

Chroń, obserwując i działając.

Kliknięcie w link przeniesie Cię do zewnętrznego systemu sygnalistów HARTING Technology Group.

Certyfikaty

Pobierz nasze certyfikaty społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa (CSR)


 

Get in touch
CSR Corporate Social Responsibility
Osoba do kontaktów