Electromobility

Obszary zastosowań

Electromobility dla przyszłości - zostań partnerem HARTING

W najbliższych latach elektromobilność będzie zyskiwać na znaczeniu. I nie dotyczy to tylko sektora samochodów osobowych i ciężarowych. Zapytania napływające od przewoźników autobusowych, firm zajmujących się logistyką przesyłek i intra-logistyką potwierdzają, że również te sektory są coraz bardziej zainteresowane tematyką e-mobility.

Electromobility dla przyszłości - zostań partnerem HARTING

Produkty firmy HARTING Automotive obejmują szeroki zakres zastosowań w dziedzinie e-mobility. Obejmują one produkty do zastosowań kolejowych, rozwiązania infrastrukturalne dla przyszłych mobilnych maszyn roboczych oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie ładowania samochodów.

Dostarczamy rozwiązania dla całego łańcucha dostaw: w tym wytwarzania energii, jej przesyłu i przetwarzania w celu wykorzystania w pojazdach elektrycznych. Z naszej pełnej gamy produktów dostarczamy odpowiednie produkty do przesyłania mocy, sygnału i danych dla aplikacji, które generują i dostarczają energię dla e-mobility.

Automotive

Ładowanie z domowych gniazdek elektrycznych

Ładuj z gniazdka w domu lub w terenie. Więcej informacji!

Ładowanie na publicznych stacjach ładujących

W bagażniku zlokalizowano przewód Mode-3 do ładowania w publicznie dostępnych stacjach ładowania. Więcej informacji! 

Ultraszybkie ładowanie

Szybkie ładowanie przy użyciu wtyczki ładowania prądem stałym zapewnia krótszy czas oczekiwania.

Ładowanie w mobilnych maszynach roboczych

W przypadku modeli biznesowych, które opierają się na czasie użytkowania, wózki przemysłowe i widłowe muszą być ładowane tak szybko, jak to możliwe. Więcej informacji! 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych systemach ładowania?