Electromobility

Przewód do ładowania w samochodzie

Czy w przyszłości kierowcy samochodów hybrydowych i elektrycznych typu plug-in będą częściej ładować akumulatory w domu czy na stacjach ładowania? Zakładamy, że i tu, i tu.

Ładowanie w domu i na stacjach ładujących

W praktyce oznacza to, że kierowcy ładują swoje pojazdy elektryczne w domu na czas codziennych dojazdów do pracy. Wykorzystywane w tym celu przewody do ładowania infrastruktury są dostarczane bezpośrednio do producentów samochodów.

W przypadku dłuższych podróży wymagane są jednak przewody do ładowania w Mode 3, które można stosować w publicznych stacjach ładowania.

Tryb 3 odnosi się do trybu ładowania, który wykorzystuje przewód do ładowania z dwiema wtyczkami, dzięki czemu przewód może być używany w gnieździe publicznej stacji ładowania AC.

Dostawca poziomu 1 dla BMW i grupy Volkswagen

Firma HARTING Automotive współpracuje z prawie wszystkimi niemieckimi producentami samochodów OEM, jak również z kilkoma producentami samochodów za granicą. Jako dostawca 1. poziomu dostarczamy różne urządzenia do ładowania dla grupy Volkswagen oraz jej marek Porsche, VW, Audi, Seat, Skoda, Bentley, jak również dla sektora pojazdów użytkowych. Jesteśmy również dostawcą pierwszego poziomu dla grupy BMW.

Producent samochodów był przekonany, że oferujemy odpowiednie, dopasowane do potrzeb rozwiązania dla wszystkich istotnych rynków. Nasze wtyczki do ładowania uzyskały certyfikaty dla wielu rynków krajowych. Przewody do ładowania są dostępne w wersji standardowej z czterometrowym przewodem lub o długości dostosowanej do potrzeb klienta.

Czy chcesz poznać różnorodność naszych produktów?

Sprzęt do ładowania dla branży Electromobility w eCatalogue