Firma

HARTING Automotive

Jako renomowany, kompetentny partner w dziedzinie elektromobilności i siłowników do zastosowań w pojazdach i przemyśle wyznaczamy standardy dzięki naszym rozwiązaniom zindywidualizowanym.

Od 25 lat HARTING Automotive jest synonimem najwyższej jakości i wiodących innowacji w zakresie systemów magnetycznych do siłowników w technice samochodowej, mechatronice i technice połączeń. Na szybko rozwijającym się rynku systemów infrastruktury ładowania dla branży electromobility jesteśmy poszukiwanym partnerem w zakresie wysokowydajnych, dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań do ładowania.

O nas

Firma HARTING Automotive została założona w połowie lat dziewięćdziesiątych. Firma HARTING Automotive, wspierana przez wysokowydajną, zorientowaną technologicznie grupę HARTING Technology Group, opracowuje i produkuje zindywidualizowane wiązki kablowe i komponenty elektromagnetyczne dla dostawców samochodów, przemysłu motoryzacyjnego i sektora przemysłowego.

Staliśmy się ekspertami w dziedzinie technologii połączeń w pionierskim, rozwijającym się sektorze elektromobilności.

Jako niezawodny partner naszych klientów, zawsze dotrzymujemy kroku rosnącym wymaganiom i zmianom w branżach przemysłowych; naszymi produktami wyznaczamy standardy, które służą jako wzorce dla poszczególnych klas produktów. Nasze rozwiązania są również poszukiwane w rozwijającym się sektorze elektromobilności. Jesteśmy dostawcą pierwszego poziomu kabli do ładowania dla Grupy Volkswagen.

Chcesz dowiedzieć się więcej?