Electromobility

Sektor E-mobility nabiera w Niemczech rozmachu i znaczenia, ponieważ najwięksi producenci samochodów starają się aktywnie i kreatywnie kształtować przyszłość transportu poprzez ofensywę elektryczną i zmianę strategii modelowej. Aktywny na całym świecie koncern HARTING Technology Group jest pionierem i partnerem technologicznym tej rewolucji w motoryzacji. Firma HARTING opracowuje i produkuje przewody i sprzęt do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in na wszystkie adekwatne rynki.

Ładowanie w miejscach publicznych

Istnieje kilka czynników, które są kluczowe dla akceptacji i sukcesu pojazdów elektrycznych: oprócz liczby stacji ładowania i kompleksowej infrastruktury ładowania w przestrzeniach komercyjnych i publicznych, bardzo ważna jest również technologia ładowania, która jest łatwa w użyciu i która pozwala oszczędzić czas i pieniądze podczas ładowania.

Mobilne urządzenia do ładowania

Sprawne i bardzo wydajne procesy produkcyjne i logistyczne: stają się coraz ważniejsze, zwłaszcza w czasach indywidualizacji. Podczas pracy z partiami jednoczęściowymi, produkcja i logistyka muszą się zmienić i dostosować, aby sprostać wymaganiom. Optymalizacja przepływu towarów w zakładzie to jeden z wielu aspektów.

Przegląd produktu

Firma HARTING Automotive opracowuje i produkuje sprzęt do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Nasze produkty posiadają aprobaty i certyfikaty odpowiednie dla wszystkich szczególnych sektorów rynku i wymogów prawnych na całym świecie.